Programowanie w Python 10+ lat

zajęcia z robotyki i programowania

Jak wyglądają zajęcia z programowania w Python?

Podczas zajęć dzieci od podstaw uczą się korzystania z najpopularniejszego języka programistycznego – Python. Lekcja składa się z powtórki materiału z poprzedniej lekcji, omówienia nowego zagadnienia, wykonywania zadań oraz pracy domowej. Podczas zajęć dzieci dowiadują się jak korzystać z różnych bibliotek Python’a między innymi Python Turtle. W trakcie nauki programowania tworzymy różne projekty, którymi dzieci mogą pochwalić się w domu. Zwieńczeniem nauki jest stworzenie swojej pierwszej gry!

Do kogo kierujemy nasze zajęcia?

Zajęcia te kierujemy w szczególności do dzieci, które pierwsze kroki w programowaniu mają już za sobą oraz potrafią biegle czytać i pisać. Zajęcia dedykujemy dzieciom od 5/6 klasy.

Forma zajęć

Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 8 osobowych. Każde dziecko pracuje samodzielnie przy laptopie. Zajęcia prowadzone są przez instruktora z kilkuletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Zajęcia trwają 75 minut.

Terminy:

Koszt: rok szkolny 2020/2021

OPŁATA SEMESTRALNA (15 ZAJĘĆ)

Wpłata jednorazowa: 850 zł

OPŁATA MIESIĘCZNA (4 ZAJĘCIA)

280 zł

OPŁATA ROCZNA (30 ZAJĘĆ)

Wpłata jednorazowa: 1499 zł

WEJŚCIE JEDNORAZOWE

95 zł

Umowa o organizację zajęć z programowania w Python.

Zaproś nas do swojej szkoły!

Zbierz grupę dzieci chętnych na zajęcia, a Twoje dziecko będzie uczęszczało na nie BEZPŁATNIE!

Warunkiem jest zebranie grupy minimum 6 osób, które zapiszą się na zajęcia semestralne/roczne oraz dokonają opłaty rezerwacyjnej.