Grafik 2021/2022

Grafik 2021/20212

Zajęcia Konstruktorskie 4 - 6 lat

PONIEDZIAŁEK
16.30 - 17.30
Nad Przystanią
ul. Szpitalna 57, Ząbki
17.30 - 18.15
Smykuś
Zwoleńska 68, Warszawa
WTOREK
09.00 - 10.00
Niepubliczne przedszkole Kangurek
ul. Boryszewska 19, Wiązowna
16.30 - 17.30
Gminny Ośrodek Kultury
Lubelska 53, Wiązowna
ŚRODA
CZWARTEK
10.00 - 11.00
Pastel Garden
ul. Rycerstwa Polskiego 4, Warszawa
16.15 - 17.15
Konstruktor
ul. Młoda 18/20, Warszawa
16.50 - 17.40
Hopsalnia
Kołłątaja 44, Otwock
PIĄTEK
18.00 - 18.55
Kukuryku
Bora-Komorowskiego 56, Warszawa
SOBOTA
10.00 - 10.45
Doodlove
Klimczaka 6, Warszawa
NIEDZIELA

LEGO® robotyka WeDo 2.0 6 - 9 lat

PONIEDZIAŁEK
12.30 - 13.45
Szkoła Podstawowa nr 2
ul. Graniczna 26, Józefów
14.30 - 15.45
Prywatna szkoła podstawowa 92
ul. Patriotów 347, Warszawa
15.50 - 17.05
Prywatna szkoła podstawowa 92
ul. Patriotów 347, Warszawa
16.30 - 17.45
Nad Przystanią
Szpitalna 57, Ząbki
WTOREK
17.45 - 19.00
Gminny Ośrodek Kultury
Lubelska 53, Wiązowna
ŚRODA
13.30 - 14.45
Magic School
ul. Leśna 30, Józefów
14.30 - 15.45
Prywatna szkoła podstawowa 92
ul. Patriotów 347, Warszawa
15.50 - 17.05
Prywatna szkoła podstawowa 92
ul. Patriotów 347, Warszawa
CZWARTEK
13.30 - 14.45
Szkoła Niezwyczajna
ul. Wawerska 41, Józefów
17.30 - 18.45
Konstruktor
Młoda 18/20, Warszawa
17.50 - 19.00
Hopsalnia
Kołłątaja 44, Otwock
PIĄTEK
14.30 - 15.45
Prywatna Szkoła Podstawowa 92
ul. Patriotów 347, Warszawa
14.15 - 15.30
Klub w Trakcie
Trakt Lubelski 204, Warszawa
19.00 - 19.55
Kukuryku
Bora-Komorowskiego 56, Warszawa
SOBOTA
11.00 - 12.15
Doodlove
Klimczaka 6, Warszawa
NIEDZIELA

Minecraft: wstęp do programowania 8 - 12 lat

PONIEDZIAŁEK
13.00 - 14.00
Szkoła Podstawowa nr 2
ul. Graniczna 26, Józefów
16.35 - 17.35
Nad Przystanią
Szpitalna 57, Ząbki
WTOREK
13.40 - 14.40
Szkoła Podstawowa nr 195
ul. Króla Maciusia 5, Warszawa
19.15 - 20.15
Gminny Ośrodek Kultury
Lubelska 53, Wiązowna
ŚRODA
CZWARTEK
13.30 - 14.30
Szkoła Podstawowa nr 76,
ul. Poezji 5, Warszawa
19.00 - 20.00
Konstruktor
Młoda 18/20
PIĄTEK
16.00 - 17.00
Prywatna Szkoła Podstawowa 92
ul. Patriotów 347, Warszawa
SOBOTA
09.30 - 10.30
Smykuś
ul. Zwoleńska 68, Warszawa
NIEDZIELA

LEGO® robotyka SPIKE 10+ lat

PONIEDZIAŁEK
WTOREK
17.30 - 18.45
(grupa starsza)
Konstruktor
Młoda 18/20, Warszawa
ŚRODA
12.30 - 13.45
Szkoła Podstawowa nr 76
ul. Poezji 5, Warszawa
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA
09.30 - 10.45
(grupa młodsza)
Konstruktor
ul. Młoda 18/20, Warszawa
NIEDZIELA

programowanie w Python 10+ lat

PIĄTEK
17.30 - 18.45
grupa początkująca
Konstruktor
ul. Młoda 18/20, Warszawa
19.00 - 20.15
grupa zaawansowana
Konstruktor
ul. Młoda 18/20, Warszawa
SOBOTA
NIEDZIELA

LEGO® ludki 3 - 5 lat

PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
10.00 - 11.00
Pastel Garden
ul. Rycerstwa Polskiego 4,
Warszawa