Zajęcia z robotyki i programowania LEGO® WeDo 2.0 (6 - 8 lat)

programowanie i robotyka dla dzieci

Jak wyglądają zajęcia z robotyki?

Podczas zajęć dzieci pracują w parach dzięki czemu uczą się współpracy i komunikacji oraz mają okazję do wspólnego rozwiązywania napotkanych problemów. Na każdej lekcji dzieci dostają model robota do zbudowania, którego wykonują zgodnie z przygotowanymi przez nas instrukcjami. Następnie uczymy się jak zaprogramować robota tak by wykonywał określone przez instruktora zadania. Każdą lekcję rozpoczynamy od solidnej powtórki i powtórzenia nauczonych się dotychczas zagadnień związanych z programowaniem. 

Dzięki wykorzystaniu klocków Lego podczas zajęć, dzieci oprócz rozwijania zdolności programistycznych, rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową, motorykę małą i myślenie przestrzenne. 

Do kogo kierujemy nasze zajęcia?

Zajęcia te zostały stworzone z myślą o dzieciach od 6 lat. Przychodząc na nasze zajęcia nie trzeba mieć żadnej wiedzy, ani umiejętności – wszystkiego uczymy się od początku. Zapraszamy na zajęcia zarówno chłopców, jak i dziewczynki. 

Forma zajęć

Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 10 osobowych. Dzieci podzielone są na 2-osobowe zespoły, a każda para pracuje na jednym zestawie Lego Education WeDo 2.0 oraz jednym tablecie. Zajęcia prowadzone są przez instruktora. 

Kurs roczny podzielone jest na 30 zajęć (15 zajęć w semestrze). Zajęcia rozpoczynamy od października i trwają do połowy czerwca. 

Zajęcia trwają 75 minut – grupa podstawowa oraz 90 minut – grupa rozszerzona.

Koszt: rok szkolny 2020/2021

OPŁATA ROCZNA (30 ZAJĘĆ)

1199 zł (30 zajęć)

OPŁATA MIESIĘCZNA (4 ZAJĘCIA)

200 zł (4 zajęcia)

OPŁATA SEMESTRALNA (15 ZAJĘĆ)

675 zł (15 zajęć)

WEJŚCIE JEDNORAZOWE

70 zł

Terminy

Zniżki

STALI KLIENCI

zniżka dla osób kontynuujących u nas naukę

10%

RODZINA

zniżka dla rodzeństw

5%

Umowa o organizację zajęć Konstruktorskich.

Zaproś nas do swojej szkoły!

Zbierz grupę dzieci chętnych na zajęcia, a Twoje dziecko będzie uczęszczało na nie BEZPŁATNIE!

Warunkiem jest zebranie grupy minimum 8 osób, które zapiszą się na zajęcia semestralne/roczne oraz dokonają opłaty rezerwacyjnej. 

ZAPISY

GALERIA