fbpx

Zajęcia z robotyki i programowania LEGO WeDo 2.0

programowanie i robotyka dla dzieci

Jak wyglądają zajęcia z robotyki?

Podczas zajęć dzieci pracują w parach dzięki czemu uczą się współpracy i komunikacji oraz mają okazję do wspólnego rozwiązywania napotkanych problemów. Na każdej lekcji dzieci dostają model robota do zbudowania, którego wykonują zgodnie z przygotowanymi przez nas instrukcjami. Następnie uczymy się jak zaprogramować robota tak by wykonywał określone przez instruktora zadania. Każdą lekcję rozpoczynamy od solidnej powtórki i powtórzenia nauczonych się dotychczas zagadnień związanych z programowaniem. 

Dzięki wykorzystaniu klocków Lego podczas zajęć, dzieci oprócz rozwijania zdolności programistycznych, rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową, motorykę małą i myślenie przestrzenne. 

Do kogo kierujemy nasze zajęcia?

Zajęcia te zostały stworzone z myślą o dzieciach od 6 lat. Przychodząc na nasze zajęcia nie trzeba mieć żadnej wiedzy, ani umiejętności – wszystkiego uczymy się od początku. Zapraszamy na zajęcia zarówno chłopców, jak i dziewczynki. 

Forma zajęć

Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 10 osobowych. Dzieci podzielone są na 2-osobowe zespoły, a każda para pracuje na jednym zestawie Lego Education WeDo 2.0 oraz jednym tablecie. Zajęcia prowadzone są przez instruktora. 

Kurs roczny podzielone jest na 30 zajęć (15 zajęć w semestrze). Zajęcia rozpoczynamy od października i trwają do połowy czerwca. 

Zajęcia trwają 90 minut. 

Koszt: rok szkolny 2019/2020

KURS SEMESTRALNY (15 ZAJĘĆ)

Wpłata jednorazowa: 600 zł

KURS ROCZNY (30 ZAJĘĆ)

Wpłata jednorazowa: 1050 zł

Zajęcia jednorazowe: 50 zł
Zajęcia indywidualne: 70 zł
Opłata miesięczna: 180 zł (4 zajęcia)

Dla osób kontynuujących u nas naukę:
10% zniżki

Dla rodzeństwa:
5% zniżki

Umowa o organizację zajęć z robotyki i programowania.

Zaproś nas do swojej szkoły!

Zbierz grupę dzieci chętnych na zajęcia, a Twoje dziecko będzie uczęszczało na nie BEZPŁATNIE!

Warunkiem jest zebranie grupy minimum 8 osób, które zapiszą się na zajęcia semestralne/roczne oraz dokonają opłaty rezerwacyjnej. 

GALERIA