fbpx

Zajęcia z robotyki i programowania dla szkół

Klasy 1-3

zajęcia z programowania i robotyki LEGO
LEGO WeDo 2.0

Klasy 4+

robotyka i programowanie LEGO Mindstorms 3.0
LEGO Mindstorms 3.0

Zarezerwuj termin wizyty i przyjedź do nas ze swoją klasą.

Przez 90 minut będziecie mieli czas na składanie wybranych przez siebie zestawów LEGO.

Przez 90 minut będziecie brali udział w zajęciach z programowania i robotyki.

Jak wyglądają prowadzone przez nas zajęcia?

W swojej placówce przyjmujemy grupy do 30 dzieci, dzięki czemu dzieci mają możliwość pracy w komfortowych warunkach. Każdą klasę dzielimy na dwie grupy, pierwsza grupa składa wybrane przez siebie zestawy z klocków LEGO, a druga bierze udział w zajęciach z programowania i robotyki, po 90 minutach następuje zmiana. Podczas zajęć z robotyki dzieci zapoznają się z zestawem, następnie budują zgodnie z przygotowaną przez instruktora instrukcją robota, a następnie uczą się jak go zaprogramować by wykonywał określone zadania. Dzieci pracują w parach, przy 1 zestawie LEGO oraz 1 tablecie/laptopie. Cała wizyta trwa 180 minut.

Kto prowadzi zajęcia?

Warsztaty prowadzone są przez instruktora, który na co dzień uczy programowania i robotyki. Oprócz tego na sali jest obecny animator, który pomaga dzieciom w układania klocków LEGO.

Zajęcia w WASZEJ szkole!

Jeśli nie możecie do nas przyjechać – nic straconego! Zaproście nas do swojej szkoły, a my z chęcią poprowadzimy warsztaty z robotyki i programowania. Dojeżdżamy do szkół na terenie województwa mazowieckiego.

DOJAZD

5 minut od stacji PKP FALENICA

CZAS

180 minut zabawy

KOSZT

35 zł/dziecko

Dla opiekunów: 1 herbata/kawa na opiekuna GRATIS!