Zajęcia z programowania Scratch (9+ lat)

zajęcia z robotyki i programowania

Jak wyglądają zajęcia z programowania w Scratch?

Podczas zajęć dzieci uczą się podstaw programowania przy wykorzystaniu aplikacji Scratch 3.0. Na każdych zajęciach dzieci samodzielnie tworzą projekty, poczynając od prostych zadań, na tworzeniu skomplikowanych, wielopoziomowych gier kończąc. Podczas zajęć dzieci uczą się podstawowych pojęć związanych ze środowiskiem programistycznym. Dodatkowo rozwijają analityczne myślenie, kreatywność, poszerzają wiedzę z matematyki oraz uczą się cierpliwości i samodzielnego rozwiązywania napotkanych problemów. Nasze zajęcia stanowią idealne wprowadzenie do świata programowania dodatkowo ucząc podstaw obsługi laptopa.

Do kogo kierujemy nasze zajęcia?

Zajęcia te kierujemy do dzieci od 9 lat. Dzięki różnorodności tematów i dowolności w wybieraniu przedstawionego świata nasze zajęcia spodobają się zarówno chłopcom jak i dziewczynkom.

Forma zajęć

Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 8 osobowych, każde dziecko pracuje przy własnym laptopie. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanego instruktora z kilkuletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Zajęcia trwają 2×40 minut + przerwa 5-10 minut.

Koszt: rok szkolny 2020/2021

OPŁATA SEMESTRALNA (10 ZAJĘĆ)

Wpłata jednorazowa: 500 zł

OPŁATA ROCZNA (20 ZAJĘĆ)

Wpłata jednorazowa: 900 zł

Zajęcia jednorazowe: 55 zł
Opłata miesięczna: 190 zł 

Dla osób kontynuujących u nas naukę:
10% zniżki

Dla rodzeństwa:
5% zniżki

Umowa o organizację zajęć z programowania w Scratch.

Zaproś nas do swojej szkoły!

Zbierz grupę dzieci chętnych na zajęcia, a Twoje dziecko będzie uczęszczało na nie BEZPŁATNIE!

Warunkiem jest zebranie grupy minimum 8 osób, które zapiszą się na zajęcia semestralne/roczne oraz dokonają opłaty rezerwacyjnej.