[4] pomysły na udane przyjęcie urodzinowe dla Twojego dziecka!

Opublikowane przez Nikky w dniu

[4] pomysły na udane przyjęcie urodzinowe dla Twojego dziecka!

urodziny dla dzieci
Świat stawia rodziców przed wieloma wyzwaniami związanymi z życiem towarzyskim ich pociech. Takim wydarzeniem jest organizacja urodzin dla Twojego dziecka. Taką imprezę możecie zorganizować w domu, a na pewno pomoże Wam w tym ułożenie planu urodzinowego wraz z zabawami. Nie ma nic gorszego niż znudzony Jubilat i jego goście.

Pomysł 1: warsztaty tworzenia SLIME.

Jeśli Twoje dziecko jest fanem wszelkiej maści glutów, na pewno spodobają mu się warsztaty tworzenia SLIME. Niezbędny do tego będzie klej, aktywator (soda i płyn do soczewek) oraz miseczka i łyżka dla każdego uczestnika przyjęcia urodzinowego. Z takiej mieszanki stworzymy własne, bezpieczne i piękne gluty. Warto przygotować do ozdoby różne brokaty, farby, cekiny oraz pojemniczki, tak by każdy mógł spakować swojego SLIME i zabrać go do domu.

Pomysł 2: zabawa tematyczna.

Twoje dziecko jest fanem Krainy Lodu, Minecraft, a może Piratów z Karaibów? Tematyczne dekoracje, ozdoby, przebrania dla uczestników zabawy na pewno uświetnią przyjęcie urodzinowe. Planując zabawy urodzinowe pamiętaj, by posługiwać się motywem przewodnim. Pomocne może okazać się zapoznanie z daną bajką, grą, filmem, tak by móc swobodnie dobrać wszystkie akcenty. Warto poszukać inspiracji na stronie Pinterest, który jest kopalnią tego rodzaju wiedzy. Pamiętajcie, że diabeł tkwi w szczegółach.

Pomysł 3: gra terenowa.

Nie ma nic lepszego niż gra terenowa ze scenariuszem, zadaniami i zagadkami, która prowadzi do skarbu. Możecie do tego wykorzystać pobliski park, las lub zorganizować zabawę w ogrodzie. Gwarantujemy świetną zabawę. Pamiętajcie żeby przygotować solidny skarb, tak by cały wysiłek był zwieńczony odpowiednim sukcesem.

Pomysł 4: wspólne gotowanie.

Opcja dla odważnych – zdecydujcie się na wspólne gotowanie. Nie musi to być nic wielkiego, wystarczy zwykłe ozdabianie pizzy. Możecie wcześniej przygotować ciasto lub kupić gotowe blaty do pizzy, a dzieciom pozostawić dobór odpowiednich składników. W końcu najedzony człowiek to szczęśliwy człowiek!

Jeśli nadal organizacja urodzin w domu kojarzy Wam się z wizją tygodniowego sprzątania szkód – możecie to zadanie powierzyć NAM. Urodziny dla dzieci organizujemy już od ponad 6 lat, co daje nam niezliczoną ilość imprez oraz setki zadowolonych dzieci oraz ich rodziców.

0 Komentarzy