Plac budowy

KONSTRUKTOR TO JEDYNE TAK PROFESJONALNIE ZROBIONE MIEJSCE  DO BUDOWY  Z LEGO W POLSCE!!! PRZYJDŻ, WYBIERZ ZESTAW I BUDUJ  DO WOLI , JAK SIĘ ZNUDZISZ… ZAMIEŃ NA INNY:)
ZADBALIŚMY O KAŻDY NAWET DROBNY SZCZEGÓŁ ABYŚCIE CZULI SIĘ U NAS WSPANIALE. POSIADAMY PROFESJONALNE STOŁY, SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANE I WYKONANE PRZEZ WARSZTAT ŚLUSARSKI ZIMSTAL.
NASZA OBSŁUGA TO PASJONACI, POŁĄCZYLI PRACĘ Z PRZYJEMNOŚCIĄ.

Każdy stół jest przystosowany odpowiednio do budowania,na wstępie dziecko wybiera zestaw ze ścianki wystawy następnie dostaje  wybrany przez siebie zestaw w tzw kuwecie:) Siada przy wybranym bądż wskazanym stole zapala lampkę i buduje:)
Rodziców zapraszamy również do wspólnego budowania a jeśli mają ochotę odsapnąć po ciężkim dniu to zapraszamy do naszej kafejki, gdzie znajdują się słodkie i słone przekąski, kawa, herbata, ale także coś zimnego na gorące dni.
Zaopatrzyliśmy się również w kącik do czytania. Znajdą tam Państwo prócz świeżej prasy, także nowości światowe w budowaniu konstruowaniu. A jeśli zechcecie  przenieść się w świat swojego dzieciństwa to zapraszamy do zapomnianych komiksów;)
Kreatywne Urodziny?
Zadbaj, by ten dzień był wyjątkowy!  
Zostaw to nam, zajmiemy się  by Twoje dziecko  kreatywnie spędziło czas ze znajomymi na swojej imprezce:) Zapraszamy kliknij na: 
Urodziny

Klocków LEGO® nie trzeba przedstawiać nikomu i trudno się dziwić – bawią one kolejne pokolenia, a ich różnorodność nie pozwala na nudę. Kolorowe cegiełki absorbują nie tylko dzieci ale także dorosłych. Zabawa klockami wpływa na: rozwój wyobraźni, zdolności manualne, a więc przygotowuje do nauki pisania. Ćwiczy koncentrację, koordynację wzrokową-ruchową, wpływa na kreatywność. Wspólne budowanie klocków z rodzicami czy innymi dziećmi uczy dzielenia się i współdziałania w grupie.

Klocki LEGO ® są: Uniwersalne i lubiane przez dzieci od najmłodszych lat, są idealne dla chłopców jak i dziewczynek. Każdy odnajdzie coś dla siebie w zestawach LEGO ® Friends, CITY, Disney Princess i wielu innych…

Regulamin placu budowy

 1. Założenie karty klienta i pobranie zestawu klocków w KONSTRUKTORZE jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 2. Opłata naliczana jest w momencie założenia zegarka na rękę , klient zobowiązany jest zapłacić za każde dziecko przebywające na Placu Budowy bez względu czy wypożycza zestaw czy bawi się tylko tym co już jest zbudowane.
 3. Dla bezpieczeństwa , na plac budowy zapraszamy dzieci do 5 roku życia  pod ścisła opieką dorosłych, dzieci od 5 roku życia mogą zostać pod naszą opieką
 4. Dzieci  powinny przebywać w KONSTRUKTORZE pod  opieką rodziców/opiekunów (możliwość pozostawienia dziecka pod naszą opieką bezpłatnie do dwóch godzin) po tym czasie płatność według cennika)
 5. Grupy zorganizowane powyżej 8os  tj. szkoły czy przedszkola czy inne, również muszą być pod opieką  miń dwóch wychowawców.
 6. W KONSTRUKTORZE zachowujemy się kulturalnie, nie krzyczymy, zachowujemy porządek, nie stwarzamy sytuacji niebezpiecznych dla siebie i innych.
 7. Po założeniu karty klocki przed zabawą pobieramy od obsługi a po zabawie zwracamy obsłudze sali.
 8. Do zabawy klockami LEGO ® przystępujemy z czystymi dłońmi.
 9. Wszystkie trudności,czasem braki klocków  zgłaszamy obsłudze. Do czasu budowania doliczone jest 10 minut jest to czas na ewentualne szukanie braków.
 10. Do rozdzielania klocków nie używamy zębów ani ostrych narzędzi, prosimy w trudnych sytuacjach  zwracać się do obsługi  KONSTRUKTORA
 11. Podczas budowania nie spożywamy napoi i jedzenia. Na picie i jedzenie wskazane są przerwy przy  małych stolikach.
 12. KONSTRUKTOR stworzony jest z myślą o dzieciach wiec dołożyliśmy wszelkich starań by zapewnić uczestnikom budowania bezpieczne warunki , ale nie ponosimy odpowiedzialności za sposób zabawy,i nieodpowiednie zachowanie dzieci pozostawionych  bez opieki
 13. Konstruktor nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy zagubione na terenie lokalu i parkingu.(monitoring)
 14. Do KONSTRUKTORA nie wjeżdżamy wózkami dziecięcymi ale dzieci jeżdżące na wózku inwalidzkim serdecznie zapraszamy mamy wszystko przystosowane, włącznie z toaletą:)
 15. Nie rozdzielamy  zestawu po jego złożeniu przy oddaniu zajmie się tym obsługa.
 16. Za zestaw wypożyczony na miejscu odpowiadają dorośli/opiekunowie aby nie zagubiły się klocki,za znaczne braki trzeba będzie  uiścić opłatę (według cennika zagubionych klocków) czyli od (5g)
 17. Przy wypożyczeniu klocków ważymy je przy kliencie i zapisujemy wagę,ilość ludzików i numer zestawu. Po oddaniu może być więcej gdyż jeśli czegoś brakuje dajemy z zastępczych części i jeśli  damy radę  to ważymy 🙂
 18. KONSTRUKTOR zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu. W przypadku dokonania zmian klient zostanie poinformowany drogą mailowa, telefoniczną bądź na miejscu,
 19. Rodzic oświadcza ze zapoznał się z regulaminem placu budowy i jednocześnie zezwala aby zdjęcia zrobione na naszym placu podczas urodzin czy budowania były przez nas publikowane na str. Fb , jeśli rodzic nie zgadza się z ta opcją powinien  poinformować nas o tym przed wejściem na plac, wtedy zdjęcia nie będą publikowane, zgodnie z art.81 ustawy o prawie ochrony wizerunku.
 20. Jeśli regulamin zostanie rażąco naruszony obsługa KONSTRUKTORA ma możliwość wyciągnięcia konsekwencji np. zakończyć zabawę i wyprosić osobę z Placu budowy.
 21. Na placu budowy zakaz jest spożywania alkoholu,papierosów,środków odurzających.
 22. Prosimy o nie przynoszenie napoi, kawy i herbaty oraz własnych słodyczy gdyż tym dysponujemy w naszej kawiarence. Możliwość posiadania swojej wody(dzieci).
 23. KONSTRUKTOR nie ponosi odpowiedzialności za dzieci które przychodzą i wychodzą z Sali Budowy bez rodziców/opiekunów. Jednocześnie nie pobieramy opłaty za opiekę. 
  znajdz_nas_na_facebook