Czegoś pragniesz? Zbuduj to!
Każdy może zostać KONSTRUKTOREM!

U nas: Budujesz… Uczysz… Bawisz… Rozwijasz…

Budujesz – dla rozrywki, według własnej koncepcji lub zgodnie z projektem
Uczysz się – spostrzegawczości, kreatywności, twórczości, współpracy oraz jak pracować z instrukcją obsługi
Bawisz się – rywalizując w grach konstrukcyjnych
Rozwijasz się – pod naszym okiem, patrząc zarazem co potrafią ci najlepsi

KONSTRUKTOR to jedyne tak profesjonalnie zrobiona Sala Zabaw  do budowy  z LEGO w Polsce!!! Zadbaliśmy o każdy nawet drobny szczegół abyście czuli się u nas wspaniale. Posiadamy profesjonalne stoły, specjalnie zaprojektowane i wykonane przez Warsztat Ślusarski ZIMSTAL.
Każdy stół jest podzielony na sekcje budowania.

Zasady korzystania z sali:
1. Po przyjściu zdejmij kurtkę i buty (lub załóż ochraniacze).
2. Wybierz rodzaj biletu, z którego chcesz skorzystać. Dostaniesz od nas zegarek, który zacznie mierzyć czas.
3. Wybierz z wystawy zestaw z Lego, który chciałbyś/chciałabyś zbudować i powiedz o nim obsłudze sali.
4. Konstruktor przygotuje go specjalnie dla Ciebie i wraz z instrukcją wyda Ci go.
5. Usiądź przy stole i buduj!

KONSTRUKTOR to Fabryka Wyobraźni, kreatywny plac budowy, wypożyczalnia klocków LEGO®
KONSTRUKTOR to przede wszystkim ludzie, rozwój, twórcze możliwości oraz niezliczone pomysły.
KONSTRUKTOR ma za zadanie pomóc w kreowaniu sposobu myślenia – często zakłóconego przez prymitywny niekiedy przekaz z dwuwymiarowego ekranu.
Obsługa to pasjonaci, którzy połączyli pracę z przyjemnością 🙂

Często zadawane pytania:

Co mogę robić w Konstruktorze?
W Konstruktorze można wypożyczyć zestaw i budować go na miejscu. Można bawić się tym co jest już zbudowane: pociąg, Lego Technic, wyrzutnia, makieta, Lego Duplo. Posiadamy również mnóstwo klocków lego, z których (bez instrukcji) możemy budować to co chcemy.

Czy rodzice/opiekunowie również mogą przebywać na terenie Konstruktora?
Rodzice/opiekunowie mogą przebywać na terenie konstruktora; spędzając czas z dzieckiem na wspólnym budowaniu lub czytaniu zapomnianych już komiksów o Romku, Tomku i Atomku. Zapraszamy również do naszej kafejki, gdzie znajdują się słodkie i słone przekąski, kawa, herbata, a także coś zimnego na gorące dni.

Czy rodzice płacą za wstęp do sali?
Rodzice nie płacą za wstęp do sali zabaw, chyba że chcą zbudować własny zestaw.

Czy dzieci poniżej 1 roku życia płacą za wstęp do sali?
Dzieci poniżej 1 roku wchodzą do sali za darmo.

Czy mogę pozostawić dziecko samo w sali zabaw?
Tylko dzieci, które ukończyły 6 rok życia mogą zostać same na terenie Konstruktora. Opłata za opiekę znajduje się w zakładce Cennik Sali.

Czy jeśli zrezygnuję z imprezy urodzinowej to zadatek przepada?
Tak, zadatek urodzinowy jest bezzwrotny w przypadku rezygnacji z przyjęcia.

Czy można płacić kartą?
Tak, można u nas płacić zarówno kartą jak i gotówką.

znajdz_nas_na_facebook