Kim jesteśmy?

Sala zabaw KONSTRUKTOR to jedyna tego typu sala zabaw w POLSCE, gdzie Twoje dzieci mogą pobawić się klockami Lego.

Co można u Was robić?

Przede wszystkim budować z klocków Lego. Wszystkie nasze zestawy posiadają instrukcję, dzięki czemu bez problemu Twoja pociecha zbuduje wybrany zestaw.

Jakie klocki posiadamy?

W naszej sali mamy wyłącznie klocki Lego. Znajdziesz tutaj ponad 130 zestawów Lego, zaczynając od serii DUPLO, a kończąc na zaawansowanych Lego Technic.

Co Was wyróżnia?

Wyjątkowa sala zabaw! Posiadamy specjalnie zaprojektowane i wykonane stoły przez zakład ślusarski. Naszą obsługę stanowią pasjonaci klocków Lego!

Czy rodzice również mogą budować?

Jak najbardziej! Jeśli przyjdą z dzieckiem – płacą tylko za nie, sami rodzice bawią się gratis! Dla osób dorosłych posiadamy wymagające zestawy Lego Architecture i Lego Technic.

Czy mogę zostawić dziecko samo pod Waszą opieką?

Oczywiście, dzieci powyżej 5 roku życia mogą zostać pod opieką naszych pracowników. Wszyscy nasi instruktorzy i animatorzy posiadają uprawienia wychowawców kolonijnych oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi.