Czegoś pragniesz? Zbuduj to!
Każdy może zostać KONSTRUKTOREM!

U nas: Budujesz… Uczysz… Bawisz… Rozwijasz…

Budujesz – dla rozrywki, według własnej koncepcji lub zgodnie z projektem
Uczysz się – spostrzegawczości, kreatywności, twórczości, współpracy oraz jak pracować z instrukcją obsługi
Bawisz się – rywalizując w grach konstrukcyjnych
Rozwijasz się – pod naszym okiem, patrząc zarazem co potrafią ci najlepsi

KONSTRUKTOR to jedyne tak profesjonalnie zrobiona Sala Zabaw  do budowy  z LEGO w Polsce!!! Zadbaliśmy o każdy nawet drobny szczegół abyście czuli się u nas wspaniale. Posiadamy profesjonalne stoły, specjalnie zaprojektowane i wykonane przez Warsztat Ślusarski ZIMSTAL.

KONSTRUKTOR to Fabryka Wyobraźni, kreatywny plac budowy z LEGO®
KONSTRUKTOR to przede wszystkim ludzie, rozwój, twórcze możliwości oraz niezliczone pomysły.
KONSTRUKTOR ma za zadanie pomóc w kreowaniu sposobu myślenia – często zakłóconego przez prymitywny niekiedy przekaz z dwuwymiarowego ekranu.

Obsługa to pasjonaci, którzy połączyli pracę z przyjemnością 🙂

Zasady korzystania z sali:
1. Po przyjściu zdejmij kurtkę i buty (lub załóż ochraniacze).
2. Wybierz rodzaj biletu, z którego chcesz skorzystać. Dostaniesz od nas zegarek, który zacznie mierzyć czas.
3. Wybierz z wystawy zestaw z Lego, który chciałbyś/chciałabyś zbudować i powiedz o nim obsłudze sali.
4. Konstruktor przygotuje go specjalnie dla Ciebie i wyda wraz z instrukcją.
5. Usiądź przy stole i buduj! ucz się! baw się! rozwijaj!

Często zadawane pytania:
Co mogę robić w Konstruktorze?
W Konstruktorze można wypożyczyć zestaw i zbudować go na miejscu. Można bawić się tym co jest już zbudowane: pociąg, Lego Technic, wyrzutnia, makieta, Lego Duplo. Posiadamy również mnóstwo klocków Lego, z których (bez instrukcji) możemy budować to co chcemy.

Czy rodzice/opiekunowie również mogą przebywać na terenie Konstruktora?
Rodzice/opiekunowie mogą przebywać na terenie konstruktora; spędzając czas z dzieckiem na wspólnym budowaniu lub czytaniu zapomnianych już komiksów o Romku, Tomku i Atomku. Zapraszamy również do naszej kafejki, gdzie znajdują się słodkie i słone przekąski, kawa, herbata.

Czy rodzice płacą za wstęp do sali?
Rodzice nie płacą za wstęp do sali zabaw, chyba że chcą zbudować własny zestaw;)

Czy dzieci poniżej 3 roku życia płacą za wstęp do sali?
Tak, ale tylko dzieci które korzystają z atrakcji (budowanie z Lego DUPLO) i znajdują się pod ścisłą kontrolą rodziców.

Czy mogę pozostawić dziecko samo w sali zabaw?
Tak , dzieci  które ukończyły 5 rok życia mogą zostać same na terenie Konstruktora w cenie dwóch godzin biletu. Opłata znajduje się w zakładce Cennik Sali.

Czy jeśli zrezygnuję  lub przeniosę  imprezę urodzinową  to zadatek przepada?
Tak, zadatek urodzinowy jest bezzwrotny w przypadku rezygnacji z przyjęcia lub przeniesienie na czas krótszy niż 14 dni.

Czy można płacić kartą?
Tak, można u nas płacić zarówno kartą jak i gotówką.

Czy można przynosić dla dzieci dodatkowe słodycze i napoję?
Niestety nie ma takie możliwości, mogą Państwo przynieść poczęstunek wyłącznie dla rodziców.

Czy mamy zamkniętą sale na wyłączność podczas imprezy?
Przy urodzinach powyżej 15 osób sala na wyłączność jest w cenie imprezy, poniżej tej ilości – jest to opcja dodatkowo płatna. Nasza obsługa czuwa aby w przypadku urodzin nie zamkniętych na sali nie przebywała zbyt duża ilość gości 🙂

znajdz_nas_na_facebook