fbpx

Zajęcia z robotyki i programowania Lego Mindstorms 3.0

Jak wyglądają zajęcia z robotyki i programowania? 

Podczas zajęć dzieci pracują w parach dzięki czemu uczą się współpracy i komunikacji oraz mają okazję do wspólnego rozwiązywania napotkanych problemów. Na każdej lekcji dzieci dostają model robota do zbudowania, którego wykonują zgodnie z przygotowanymi przez nas instrukcjami. Następnie uczymy się jak zaprogramować robota tak by wykonywał określone przez instruktora zadania. Każdą lekcję rozpoczynamy od solidnej powtórki i powtórzenia nauczonych się dotychczas zagadnień związanych z programowaniem. 

Dzięki wykorzystaniu klocków Lego podczas zajęć, dzieci oprócz rozwijania zdolności programistycznych, rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową, motorykę małą i myślenie przestrzenne. 

Do kogo kierujemy nasze zajęcia? 

Zajęcia te zostały stworzone z myślą o dzieciach od 10 lat. Przychodząc na nasze zajęcia nie trzeba mieć żadnej wiedzy, ani umiejętności – wszystkiego uczymy się od początku. Zapraszamy na zajęcia zarówno chłopców, jak i dziewczynki. 

Forma zajęć

Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 10 osobowych. Dzieci podzielone są na 2-osobowe zespoły, a każda para pracuje na jednym zestawie Lego Education Mindstorms 3.0 oraz jednym komputerze. Zajęcia prowadzone są przez instruktora. 

Kurs roczny podzielone jest na 30 zajęć (15 zajęć w semestrze). Zajęcia rozpoczynamy od października i trwają do połowy czerwca. 

Zajęcia trwają 90 minut na poziomie podstawowym oraz 120 minut na poziomie rozszerzonym. 

Koszt: rok szkolny 2019/2020

KURS SEMESTRALNY (15 ZAJĘĆ) 

Wpłata jednorazowa: 

Wpłata ratalna:

KURS ROCZNY (30 ZAJĘĆ)

Wpłata jednorazowa:

Wpłata ratalna:

Zajęcia jednorazowe: 

Zajęcia indywidualne: 

Dla osób kontynuujących u nas naukę:
10% zniżki

Umowa o organizację zajęć z robotyki i programowania.

Kliknij ten przycisk, by zmienić ten tekst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.